BOB, BOBEK, BOBIK – nowoczesne krzesła drewniane …

BOB, BOBEK, BOBIK – nowoczesne krzesła drewniane …

BOB, BOBEK, BOBIK – nowoczesne krzesła drewniane …

BOB, BOBEK, BOBIK – nowoczesne krzesła drewniane …Dziś więc o krześle BOB i to co całej rodzinie BOB´a… Zacznijmy od drewnianego smukłego krzesła BOB.

Ja siedzę, ty siedzisz, on siedzi , dlaczego wciąż odmieniamy to słowo i dlaczego znów będzie o krzesłach i siedzeniu ?

Bo po pierwsze siedzimy coraz więcej, po drugie trudno wyobrazić sobie wnętrza bez krzeseł, a po trzecie koniecznie chcemy Wam pokazać kolejne piękne, nowoczesne krzesła drewniane wprost z Hiszpanii.

Ostatnio pisałam o krześle BAI z Ondaretty, dziś kolejne krzesło z tej jakże inspirującej hiszpańskiej fabryki tym razem drewniane, również dobrze wykonane i o ciekawym imieniu…  BOB.

Nowoczesne krzesła drewniane BOB – piękno naturalnego drewna.

Krzesło BOB to dla odmiany krzesło wykonane z drewna. Czyli coś dla wielbicieli bardziej tradycyjnych materiałów z których robi się meble. BOB to meble piękne, meble ekologiczne. Zarówno kształt, jak i  materiał – czyli jasne drewno – to  jeden z największych plusów krzesła BOB.

Ekologia. Wygoda. Design. To chyba trzy najważniejsze rzeczy jakie można powiedzieć o krzesłach drewnianych BOB.

BOB, BOBEK, BOBIK – nowoczesne krzesła drewniane …

Krzesło BOB jest proste, minimalistyczne, wygodne siedzisko oparte zostało na długich, smukłych nogach.

Siedzisko jest wyprofilowane, zaprojektowane z troską o nasze plecy.

Jeśli podobają nam się te lekkie wysmukłe taborety mamy do wyboru dwie wysokości – nogi krzesła mogą mieć 65 lub 75 cm. Wtedy cały hoker ma 90 bądź 100 cm. Ponieważ mało kto na tak wysokim taborecie sięgnie nogami do ziemi by wygodnie się siedziało miedzy nogami zainstalowano metalowe, równie delikatne jak całe krzesło podpórki pod nogi.

Nowoczesne krzesła drewniane BOB – w pokoju dla dzieci.

BOB świetnie sprawdza się jako krzesło dla dzieci – wiadomo, że gdy siedzą na zwykłych krzesłach stół może być dla nich za niski – na krześle BOB będzie w sam raz. A radość ze wspólnych posiłków będzie nieoceniona.

BOB, BOBEK, BOBIK – nowoczesne krzesła drewniane …

Krzesło jest delikatne, wykonane z jasnego drewna. Także obicia, jeśli zdecydujemy się na krzesło z obitym siedziskiem są w pastelowych kolorach, a więc w takich jakich są przebojem tego roku. Delikatnych róż, jasny szary, biały – takie kolory są najmodniejsze tego lata, więc BOB przy stole dopełni stylizacji wnętrz. Idealnie sprawdzi przy stołach wyższych, wszelkiego rodzaju barkach, przy wyspach kuchennych.

Lekkie, nie narzucające się, zwłaszcza jeśli zrobione jest z samego drewna z pewnością wtopiłoby się w tło, gdyby nie jeden szczegół. Gdyby nie forma. Kształt krzesła BOB jest wspaniały, Długie smukłe nogi, wyprofilowane siedzisko. I do tego jasne drewno. Wszystko to sprawia, że krzesło to jest lekkie, sprawia wrażenie jakby unosiło się nad ziemią.

BOB, BOBEK, BOBIK – nowoczesne krzesła drewniane …

Nowoczesne krzesła drewniane do jadalni – BOB XL FAMILY czyli duże rozmiary.

Nowoczesne krzesła drewniane  BOB to cała rodzina krzeseł. I tak to w rodzinie bywa nie wszyscy są smukli i wysocy. Jeśli nie lubimy siedzieć za wysoko, za to niżej i wygodniej, jeśli lubimy mieć podpórkę pod łokcie i wygodne, szerokie  siedzisko spójrzmy na BOB FAMILY.

BOB XL możemy kupić w oparciami – dużymi i szerokimi, które ułatwiają zatopienie się w krześle, lub bez nich. Wszystkie wyposażone są w szerokie, 56 cm siedzisko. Do wyboru mamy też nogi – mogą być drewniane, mogą być metalowe. Wybierać możemy też w kolorach – żółte, pomarańczowe, czerwone, granatowe, kilka odcieni szarości. Wybór jest naprawdę szeroki.

Gdzie sprawdzi się BOB XL. Chyba wszędzie, w domu, w pracy, w kawiarni (goście chyba w ogóle nie będą chcieli wyjść, gdy zapadną się w tak wygodne siedzisko).

Tak więc jeśli lubicie, musicie siedzieć koniecznie wybierzcie krzesła BOB. I wtedy śmiało możemy sobie mówić …ja siedzę, ty siedzisz, on siedzi i wszystkim sprawia to przyjemność.

Powiązane postySend this to a friend