Ekskluzywne dekoracje ze szkła

Ekskluzywne dekoracje ze szkła

Ekskluzywne dekoracje ze szkła

Szklana dekoracja niewątpliwie wprowadzi do wnętrza Twojego domu niezwykły klimat i styl. W ostatnich latach stało się ono bardzo modne. Ma mnóstwo zalet: jest szeroko dostępne, łatwe do czyszczenia, stosunkowo tanie, ale przede wszystkim ma niepowtarzalną moc – świetnie się prezentujepodnosząc walory klimatyczne wnętrza.

Odpowiednio dobrane do pomieszczenia będzie Tworzyć z nim niezwykły i niepowtarzalny styl. Wielką zaletą szkła jest także to, że umieścić je można praktycznie wszędzie. Może posłużyć jak bardzo użyteczny przedmiot, do przechowywania i serwowania żywności i napojów, ale także jako ozdoba, którą postawić może w każdym miejscu, czy to na meblach czy na parapecie a nawet na podłodze. Szklana butelka Chanel to tez elegancki dodatek w każdej łazience czy sypialni…

Najbardziej popularne szklane dodatki to: wazony, misy, szkło artystyczne, czyli witraże, wiszące i stojące, świeczniki, lampy sufitowe i lampki, których abażur jest szklany. Bywa, że szkło wykorzystywane jest jako element mebli. I tak na przykład może znaleźć się w drzwiczkach witryny, użyte może być jako blat stołu itp. Już na tym etapie widać jak szerokie zastosowanie ma szklany materiał. Nie ma chyba drugiego materiału o tak szerokim zastosowaniu i ogromnej popularności. Szczególnie lubiane w ostatnim czasie i coraz modniejsze jest kolorowe szkło.

Do każdego wnętrza można dopasować formę i kolor wazonu, do którego włożymy wspaniały bukiet żywych lub suszonych kwaiatów, świecznika czy jakiejkolwiek innej ozdoby. Polecamy szklane świeczniki, zwłaszcza te wykonane z fragmentów różnokolorowych szkiełek, które tworzą witraż. Pięknie będą wyglądać także lampki nocne z witrażowym abażurem. Jest to wspaniały i uroczy sposób na wzbogacenie wnętrza w nutkę ciepła i romantyzmu. Cudnie pachnące olejki zapachowe wlane do szklanych lampek będą działać na zmysły każdego kto pojawi się w Twoim domu.

 

Ekskluzywne dekoracje ze szkła

 

Ważnym elementem w każdym domu, zwłaszcza tym otwartym na gości, są szklanki do drinków i soków, kieliszki i karafki. Szkło zatem na tym etapie zyskuje funkcji bardzo użytecznej. Jakże miło wypić fantazyjnego drinka w równie figlarnej szklaneczce, koniaki podane w eleganckiej karafce zdobionej skórą, będą zaskakiwać swoim wyglądem przez cały wieczór towarzyski. Tak więc szkło pełni bardzo ważną rolę na imprezach i spotkaniach towarzyskich, czasem poważne i klasyczne a czasem kolorowe i szalone, w zależności od rodzaju spotkania.

Ciekawie prezentuje się w biurze jako blat dużego stołu…

Powiązane posty