Magia kolorowych wstążek, która trwa już ponad 20 lat …

04 Gt7 DavidLevin 1400751291 O3

Magia kolorowych wstążek, która trwa już ponad 20 lat …

Od 1990 roku te nowoczesne lampy Santa&Cole występują w różnych kolorach i rozmiarach, stojące na biurku lub na stole, stojące na podłodze modele G5 i G6 czy malutkie modele M3 na stoliczki nocne … Łączy je wspólny element, którym jest pięknie opleciony abażur w kolorowe bawełnianie wstążki , cały czas modny i lubiany w różnych pomieszczeniach, tych większych i mniejszych dosłownie na całym świecie.

Tripode M3 Santa&Cole

Santa & Cole proponuje metodę użycia wielu, różnych odcieni wstążek, aby ozdobić wszelkiego rodzaju źródła światła, próbuje i eksperymentuje z tekstyliami, kolorami w swoim studio w Barcelonie jak i razem z holenderskim RAW studio. Dzięki tej wspólnej pracy i wielu próbom powstają wspaniałe, piękne kolory z bawełnianych wstążek.

Tripode G5, G6, M3 Santa&Cole

Przodownikiem kolekcji jest z pewnością lampa podlogowa Tripode G5, wysoka około 1,68cm, w standardowych kolorach: czarnym, w łamanej bieli i w czerwieni. Korpus lampy to pakiet trzech czarnych rurek, połączonych jak zestaw pałeczek na którym trzyma się duży klosz opleciony obficie we wstążki, także w innych odcieniach, oprócz tych standardowych, czyli w musztardowym, zielonym, terrakota… lampa zapewnia obfite, ciepłe światło, a kiedy jest wyłączona stoi jak duża rzeźba i nadaje pomieszczeniu, niesamowitej elegancji i stylu.

GT1500 i Tripode G5 Santa&Cole

 

Odpowiednikiem lampy Tripod G5 jest jej siostra, lampa wisząca GT5 jako pierwsza w kolekcji lamp sufitowych.

GT1500 i Tripode M3 Santa&Cole

Z czasem dołączają modele lamp GT6 nastepnie GT7 , GT 1000 i GT1500, przeznaczone do stosowania w miejscach publicznych, ze względu na ich duże wymiary.

 

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacjiDLA ARCHITEKTÓW PODRÓŻNIKÓW!

Mini przewodnik po nieznanej wpółczesnej Barcelonie!
Zapisz się do naszego newslettera teraz i pobierz GRATIS mini przewodnik

barcelonaconcept-guide
envelope
envelope


Powiązane posty

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Send this to a friend