Mediolan 2019 – Nomon Clocks & Home

Mediolan 2019 – Nomon Clocks & Home

Mediolan 2019 – Nomon Clocks & Home

Nomon to dobrze znana w Polsce firemka z Barcelony, znajdująca się w samym centrum tego miasta przy Katedrze Sagrada Familia.

Nomon Clocks produkuje cudowne zegary wykonane z najlepszych szlachetnych surowców takich jak lite drewno orzechowe, mosiądz, marmur z Andaluzji lub z Kraju Basków.

Mediolan 2019 – Nomon Clocks & Home

Cała produkcja wykonana jest w Hiszpanii oprócz małego skutecznego mechanizmu w zegarze , który pochodzi z Niemiec.

Te oryginalne zegary z awangardowym designem, duże małe, olbrzymie  ,  produkowane są ręcznie przy użyciu innowacyjnych technik, dbając o każdy element. Być może to jubilerskie zamiłowanie do detali to wyjaśnienie sukcesu tej młodej marki na całym świecie, również u nas w kraju.

Nomon Home proponuje meble wykonane z litego orzecha amerykańskiego z dodatkami z marmuru lub z mosiądzem .

Mediolan 2019 – Nomon Clocks & Home

Kolekcja Moments czyli chwile, te intymne kiedy zazwyczaj jesteśmy sami przy porannej toalecie lub w towarzystwie przy barku, wchodząc do domu, kładąc się do łóżka na spoczynek opiera się na meblach takich jak toaletka, wieszaki do sypialni , wieszaki w łazience, stoliczki nocne, lampka, stoliki przy kanapie.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na regał wykonany z półek z litego drewna orzechowego lub barwionego na czarno, aby gustownie wyposażyć miejsce do pracy lub do lektury.

Mediolan 2019 – Nomon Clocks & Home

Katalogi Nomon Clocks i Nomon Home:

https://nomon.es/wp-content/uploads/2019/03/catalogo_clocks_2019.pdf?utm_campaign=nomon-salone-del-mobile-milano-2019&utm_medium=email&utm_source=acumbamail

 

https://nomon.es/wp-content/uploads/2019/01/CATALOGO_HOME_2019_ok.pdf?utm_campaign=nomon-salone-del-mobile-milano-2019&utm_medium=email&utm_source=acumbamail

 

https://nomon.es/wp-content/uploads/2019/03/catalog_image.pdf?utm_campaign=nomon-salone-del-mobile-milano-2019&utm_medium=email&utm_source=acumbamail

 

Powiązane postySend this to a friend