Nowa kolekcja krzeseł i hokerów Funda dla Viccarbe stworzona przez Stefana Diez

Viccarbe Funda By Stefan Diez 5

Nowa kolekcja krzeseł i hokerów Funda dla Viccarbe stworzona przez Stefana Diez

Dążenie do maksymalnego zrównoważenia i komfortu kształtuje Fundę, nową kolekcję krzeseł i hokerów zaprojektowaną przez wybitnego projektanta Stefana Dieza pod hasłem tworzenia innowacyjnego i lekkiego krzesła. Funda oznacza „pokrowiec” w języku hiszpańskim. To nowa kolekcja zaproponowana przez Viccarbe w tym roku.

Ta nowa kolekcja jest prezentowana jako konstrukcja składająca się z dwóch zróżnicowanych elementów, które dzięki swojemu kształtowi symulują gest dwóch rąk, które obejmują użytkownika. Rozwój Fundy opiera się na połączeniu metalowej konstrukcji zaprojektowanej z myślą o długotrwałym użytkowaniu z tapicerowanym siedziskiem, które można wymienić po latach użytkowania lub intensywnym zużyciu.

Dzięki technicznej tkaninie, która może być używana na zewnątrz, w tym przypadku upraszczamy zwykłe elementy krzesła (konstrukcja, siedzisko, tkaniny) do struktury i tapicerki, nie tracąc przy tym wytrzymałości i komfortu.

Funda reprezentuje równowagę pomiędzy precyzją a ludzkim podejściem Stefana Dieza. Jego nieustanne poszukiwanie zarówno innowacji przemysłowych, jak i atrakcyjności wizualnej pozwoliło uzyskać w tej kolekcji zakrzywiony i przyjazny kształt, połączony z tapicerką znaną ze zmarszczek.

W ten sposób, Funda udaje się przywołać maksymalny wyraz komfortu i udostępnia różne elementy gamy dla wszystkich typów środowisk: projektów renowacyjnych, domów, przestrzeni pośrednich i biurowych miejsc spotkań, itp.

Designer
Stefan Diez

Firma
Viccarbe

Pobierz
Informacje techniczne FUNDA chair (en)

Powiązane posty

Bez komentarza

Sorry, the comment form is closed at this time.

Send this to a friend