Nowoczesne krzesło plastikowe Green – ekologia w Twoim domu i biurze

Green-Colors-metal-chair-javier-mariscal-mobles114-galPRD-n00

Nowoczesne krzesło plastikowe Green – ekologia w Twoim domu i biurze

Dziś trochę więcej o plastikowym ale ekologicznym krześle Green czyli również o recyklingu mebli. Dlaczego ekologicznym? Gdyż Green to krzesło recyklingowe, z tworzywa posiadające certyfikacje Eco Design, o której jeszcze nie wszystkim lubiącym dobry design ale i chroniącym środowisko wiadomo… Certyfikacja Eco Design pochodzi z Hiszpanii od firmy Mobles 114 i mało jakie krzesło plastikowe obecnie na rynku w Polsce, może się nim pochwalić.

Nowoczesne krzesło plastikowe Green – to współczesny, designerski mebel zaprojektowany poprzez Javiera Mariscala w Barcelonie, stworzone w trosce o środowisko , odnawialne i odnowione w 100% dlatego , że wykonano je z materiałów z recyklingu. Wolno je też ponownie poddać recyklingowi.

 

details-GREEN-ECO-wood-chair-m114
Stworzono je dla osób dbających o ziemię, ceniących jednocześnie nowoczesny wygląd jak i również wygodę za razem, ergonomiczność – bo GREEN jest łatwo przechować, gdyż sztapluje się jak i utrzymać w czystości- wystarczy mokra ściereczka aby szybko usunąć kurz.

nowoczesne krzesla plastikowe

 

Krzesła metalowo-plastikowe

Co ważne GREEN sprawdza się i w domu jak i również na zewnątrz – zatem w razie potrzeby podczas zimy może stać w mieszkaniu, latem w ogrodzie bądź na tarasie. To zwalnia nas od konieczności nabywania kolejnych krzeseł, możemy wykorzystać to samo. Dodatkowo Green może być w wersji indoor – nogi z drewna bukowego lub w wersji outdoor – nogi z metalu pomalowanego specjalna farba chroniącą od korozji oraz silnego słońca.

 

collection-slide-m114-08

 

krzesło metalowo-plastikowe

 

Krzesła plastikowe konferencyjne

Krzesła plastikowe GREEN świetnie spełniają się w miejscach przestrzeni publicznej w kawiarniach, pubach, restauracjach, gdyż istnieją lekkie, łatwo je wyznaczyć, chociaż zrobione spośród polipropylenu są wygodne jak i również porządnie się na zanim siedzi. Ponadto, co więcej, łatwo gryzie wyczyścić jak docenią posiadacze kawiarni, knajpki. GREEN sprawdzi się przy bibliotekach, poczekalniach.

Green-eco-wood-chair-javier-mariscal-mobles114

Krzesła plastikowe pomarańczowe

Nowoczesne, geometryczne, futurystyczne krzesełko GREEN bez wątpienia spodoba się młodzieży jak i również młodym osobom, ceniącym mebelki które wyglądaj troszkę odmiennie niż wszelkie inne. GREEN jest nieoczywiste, zrobione z polipropylenu, posiada ciekawą geometryczną formę, niepospolity kształt. Nowocześnie wygląda także z nogami z drewna bukowego, jak i również z metalowymi tym bardziej ze jest dostępne w różnych kolorach.

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacjiDLA ARCHITEKTÓW PODRÓŻNIKÓW!

Mini przewodnik po nieznanej wpółczesnej Barcelonie!
Zapisz się do naszego newslettera teraz i pobierz GRATIS mini przewodnik

barcelonaconcept-guide
envelope
envelope


Powiązane posty

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Send this to a friend