Prezenty dla miłośników designu…..cz. 1

Prezenty dla miłośników designu…..cz. 1

Prezenty dla miłośników designu…..cz. 1

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najmilszych okresów w roku. Choinka, prezenty, ustrojony odświętnie dom pachnący pomarańczami i świeżym świerkiem, cały ten nastrój skłania większość z nas już na samą myśl o Bożym Narodzeniu do uśmiechu. Jednak zanim usiądziemy do wigilijnej kolacji często czekają nas zakupy i to spore. Jedzenie, choinka, trochę bibelotów by mieszkanie ładnie wyglądało na święta, bombki no i to co najważniejsze – prezenty.

Co zrobić gdy nie mamy pomysłu na prezent, a bardzo nam zależy by trafić w gust obdarowanego, a wiemy, że gust ma dość wyrafinowany? O czym marzą osoby które interesują się designem? Z pewnością o czym niebanalnym, niepowtarzalnym, pięknym ale i użytecznym zarazem.

By przyjść Państwu z pomocą przez kolejne kilka tygodni jakie pozostało do świąt podrzucimy Wam parę pomysłów na prezenty.

Zaczynamy od Pań. Co położyć pod choinką by ujrzeć w tą jedyną, magiczną noc w roku błysk zachwytu w oku ukochanej kobiety?

To świetny pomysł na prezent dla Pań. Każda z nas wie, że jak sobie pościeli tak się wyśpi, a jak wiadomo nic tak zbawiennie nie wpływa na urodę jak długi spokojny sen w pięknej pościeli. Jeśli o piękną pościel chodzi to pościel Palmos będzie idealna – dżersejowa, z perłowymi guziczkami, w pięknym antracytowym kolorze. Komplet składa się z poszewki na kołdrę bądź pierzynę , dwóch poduszek i prześcieradła. W tak pięknej pościeli kolorowe sny są zagwarantowane.

Prezenty dla miłośników designu…..cz. 1

 

Piękna torba – czyli obowiązkowe wyposażenie każdej kobiety.

Piękna torba ucieszy każdą kobietę, bo torebek jak butów nigdy za dużo. Ale przecież to nie może być pierwsza z brzegu torba. Nasza torba to musi być coś, zwłaszcza jeśli jej przeznaczeniem jest znaleźć się pod choinką. Na zimę najlepsza będzie wesoła i kolorowa torba Lucca, która swymi kolorami poprawi nam z pewnością humor w pochmurne zimowe dni.

Prezenty dla miłośników designu…..cz. 1

 

Sofa La Cosa – ognista czerwień z Hiszpanii

Która z Pań nie marzy czasem by wyciągnąć się na wygodnej sofie, spędzić tak cały wieczór leżąc i myśląc, albo marząc, czytając książkę czy po prostu rozkoszując się gwarem dobiegającym z dziecięcego pokoju. Pewnie każda czasem potrzebuje takiego czasu na relaks. Dlatego piękna i wygodna sofa będzie strzałem w dziesiątkę. Tak piękna jak sofa La Cosa. To mebel, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie, jest piękny, funkcjonalny, wygodny. I ten kolor, czerwony, idealnie wpisujący się w klimat świąt Bożego Narodzenia….

Prezenty dla miłośników designu…..cz. 1

To kilka propozycji dla Pań. W przyszły tygodniu propozycje prezentów dla wymagających Panów…

Powiązane postySend this to a friend