Santa & Cole na Targach Light & Building Frankfurt 2014

MAX BILL - Santa&Cole - Miguel Milá

Santa & Cole na Targach Light & Building Frankfurt 2014

Dziś na blogu kilka, wydaje nam się ciekawych zdjęć ze standu Indoor z Targów w Light & Building we Frankfurcie 2014, w których Santa & Cole, barceloński Producent-Edytor oświetlenia, którego reprezentujemy w Polsce przedstawił nowe propozycje do oświetlenia indoor i outdoorowym.

Cała aranżacja stanowi, bez zwątpienia dobre połączenie designu, światła oraz koloru, które pozwoliło Santa & Cole zjednać sobie nowych przyjaciół oraz zrzeszyć grono nowych osób kochających dobry, nieprzemijający w czasie design.

Miejsce w którym zaprezentowano kolekcje Indoor zostało zaaranżowane w ten sposób, ze ujęło zawieszone  kolekcji Max Bill lampy w różnych kolorach oraz lampę Care. Te dwie pozycje to reedycje lamp stworzonych przez Miguela Milá, jednego z głównych designerów hiszpańskich i czołowego designera Santa&Cole.

Cesta & Care Lampy by Miguel Milá - Santa&Cole - Barcelonaconcept

Cesta & Care Lampy by Miguel Milá

Kolejne nowoczesne lampy designerskie, które zaistniały na standzie to kolekcje BlancoWhite i Sin, designera Antoniego Arola oraz system oświetlenia HeadHat, stworzony przez zespół Santa&Cole za którego producent otrzymał nagrodę Red Dota w 2013 roku.

HeadHat Lampy by Santa&Cole Team - Barcelonaconcept

HeadHat Lampy by Santa&Cole Team

Można było również zobaczyć całą gamę abażurów Raw Color, w różnych kolorach.
Oraz klasyki i best-sellery, uwielbiane przez wielu architektów na świecie, takie jak Nimba w nowej wersji pozłoconej lub Diana oraz Estadio Lineal.

Nimba Lampa - Santa&cole - Barcelonaconcept.com

Nimba Lampa by Antoni Arola

Również w tym roku lampa Ciriro pięknie zaprezentowana w swojej owalnej strukturze, zawsze przyciągając wzrok, nawet najbardziej wymagających zwiedzających…

Cirio Lampa - Santa&Cole - Barcelonaconcept

Cirio by Antoni Arola

Jeśli Macie ochotę zapoznać się w katalogiem i cennikiem wszystkich produktów Santa&Cole, czekamy i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz wskażemy gdzie możecie zobaczyć lampy Santa&Cole in situ w Polsce.

Bez komentarza

Sorry, the comment form is closed at this time.