Stół kawowy Gau, dzieło na cztery ręce

Stół kawowy Gau, dzieło na cztery ręce

Stół kawowy Gau, dzieło na cztery ręce

Stolik Gau jest dziełem czterech rąk, projektantów Silvii Ceñal i Ibona Arrizabalaga. Gau, czołowego projektanta firmy Treku . Kolekcja stolików GAU to okrągłe stoły kawowe, które można łączyć ze sobą, tworząc za każdym razem inny, osobisty zestaw. Dodatkowo producent oferuje nowe kolory lakierów i drewna, które tworzą GAU gamą bogatą kolorystycznie.

 

Gau to prosty, ale elegancki okrągły stolik do kawy w trzech rozmiarach (i trzech wysokościach), które można łączyć ze sobą. Cienka, cylindryczna noga kontrastuje z wytrzymałym pierścieniem, który otacza górną część blatu i dodaje elegancji .

 

Podwójna kompozycja – stół GAU

Oryginalna kompozycja 2 stolików razem  w rożnych kolorach to ciekawe rozwiazanie do domu . Każdy stół jest innej wielkości, co sprawia, że idealnie do siebie pasują. Mogą mieć takie samo wykończenie, ale jak mówi Treku: „Wszystkie kolory mają znaczenie i będzie to zależało od kontekstu”, więc to Ty decydujesz o kolorze.
Kompozycja jest stworzona z modeli Gau o następujących rozmiarach  średnica 85 cm, wysokość 30 cm (niski stół), średnica 65 cm i wysokość 35 cm (wysoki stół). A ich kolory lakierów pochodzą, z nowej szerokiej gamy chromatycznej.

Stolik z blatem GAU

Pomocniczy stolik do kawy z metalowym blatem, detal designerski, który nadaje nowy kształt. Mierzy: 110 cm średnicy i 30 cm wysokości . Można go dostosować do własnych potrzeb poprzez wybór koloru metalowej struktury,  lakierów i drewna do blatu.

 

Potrójna kompozycja – stół GAU

Stolik Gau dostosowuje się do każdej przestrzeni. Stoliki możesz rozdzielić i używać  pojedynczo. Rozmiary : średnica 110 cm i wysokość 30 cm (niski stół). Średnica 85 cm i wysokość 35 cm (to średni stół). Średnica 65 cm i wysokość 40 cm (wysoki stół).

Designer

Ibon Arrizabalaga & Silvia Ceñal

Firma

Treku

Powiązane postySend this to a friend