Treku meble w stylu skandynawskim aby w domu był porządek…

Treku kolekcja Aura

Treku meble w stylu skandynawskim aby w domu był porządek…

Zbyt wielu z nas żyje w domach, gdzie rozpaczliwie potrzeba kredensu, jakiś półek lub przynajmniej szafek, aby przechować ogrom rzeczy, które nagromadziły się z biegiem czasu w naszym życiu…

Kiedy więc spotykamy się ze sprytnym sposobem do przechowywania, okazuje się że takie rozwiązania są dla nas zbawienne i pytamy się dlaczego nie zainwestowaliśmy w niektóre modułowe rozwiązania znacznie wcześniej?

kolekcja lau treku

Producent mebli Treku, który ma wielbicieli w Hiszpanii i coraz więcej za granicą Hiszpanii no i oczywiście w Polsce oferuje wysokiej jakości nowoczesne meble do salonu, jadalni, sypialni i biur domowych.

Wiele z jego propozycji to układy takie jak pojemne regały, kredensy, urządzenia multimedialne, modułowe pudełka do przechowywania i stoły.

Treku kolekcja Lauki

Dlaczego meble Treku odnoszą sukces ? W duże mierze, ze względu na ich niesamowitą zdolność do modyfikacji wzorów według potrzeby klienta.

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacjiDLA ARCHITEKTÓW PODRÓŻNIKÓW!

Mini przewodnik po nieznanej wpółczesnej Barcelonie!
Zapisz się do naszego newslettera teraz i pobierz GRATIS mini przewodnik

barcelonaconcept-guide
envelope
envelope


Powiązane posty

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Send this to a friend