NOWOŚCI ! Odkryj nowe kolekcje firmy Parachilna na 2021 !

NOWOŚCI ! Odkryj nowe kolekcje firmy Parachilna na 2021 !

NOWOŚCI ! Odkryj nowe kolekcje firmy Parachilna na 2021 !

Nowatorski design, unikalne materiały oraz tradycyjna i awangardowa produkcja to cechy charakterystyczne nowych lamp w katalogu Parachilna. Petra to kolekcja eleganckich  lamp stołowych wykonanych z delikatnego alabastru. Ma-Rock wykazuje delikatne wpływy kultury marokańskiej . Kolekcja Lighto rozrasta się o nowe lampki . Natomiast lampa Gweilo jest teraz dostępna w wersji wiszącej a lampa Manila może być plafonem.

PETRA M od Parachilna

Zaprojektowana przez Jordi Veciana kolekcja opraw Petra jest hołdem złożonym alabastrowi o eleganckim i atrakcyjnym wizualnie wyglądzie, projektant stworzył model o prostych, niemal klasycznych kształtach. Podstawa jest cylindryczna, a klosz stożkowy, oba wykonane z jednego kawałka alabastru. Ta lampa stołowa jest dostępna w trzech rozmiarach. Największa z nich ma 48 cm wysokości i 50 cm średnicy. Średnia lampa ma 39 cm wysokości i 40 cm średnicy, a mała tylko 16 cm wysokości i 16 cm średnicy.

MA-ROCK od Parachilna

Kolekcja opraw oświetleniowych zaprojektowanych przez Jaime Hayona dla Parachilna oddaje istotę Maroka. Kolekcja Ma-Rock odzwierciedla tożsamość tego afrykańskiego kraju: kolorowe krajobrazy, które wydają się być zatrzymane w czasie, desery o charakterystycznych smakach, unikalna architektura. Wszystkie te elementy przenoszą nas do XIX wieku. W białych i złotych wykończeniach, kolekcja obejmuje trzy modele lamp wiszących i jedną lampę stołową.

LIGHTO od Parachilna

Ta odnowiona wersja kolekcji Lighto charakteryzuje się abażurem w kształcie kielicha i została stworzona przez Jaime Hayona. Składa się z opraw wiszących, sufitowych, ściennych i podłogowych. Nowe modele lamp wiszących, oraz sufitowych zachowują ten sam  styl: smukły design, z wyrafinowanymi liniami o stalowej konstrukcji, w zależności od wersji, i  kopue w kolorze błyszczącego chromu , mosiądza lub galwanizowanej czerni. Lampy posiadają ściemniacze do regulowania natężenia swiatła.

Powiązane postySend this to a friend