10-lecie kolekcji Aura

10-lecie kolekcji Aura

10-lecie kolekcji Aura

Wydaje się to niewiarygodne, ale w 2021 roku minie 10 lat od momentu, gdy Angel Martí i Enrique Delamo zaprojektowali Aurę, jeden z najbardziej kultowych produktów Treku. W ciągu tej dekady Aura udowodniła, że nie zważa na trendy i mody i stała się ponadczasowym projektem z klasyczną duszą.

10-lecie kolekcji Aura.
Zaprojektowany przez anioła martí i Enrique Delamo. Zilustrowane przez Ricarda Jorge.

Aby uczcić rocznicę powstania Aury, ilustrator Ricard Jorge stworzył limitowaną edycję trzech ilustrowanych arkuszy. Ricard to artysta z Barcelony, który portretuje rzeczywistość za pomocą prostych, bardzo podstawowych kształtów, bawiąc się światłem, cieniem i wzornictwem plakatów z pierwszej połowy XX wieku. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają.
Wszystkim dotychczasowym klientom, dziękujemy za zaufanie w ciągu tych 10 lat istnienia Aury i mamy nadzieję na dalszą współpracę przez wiele kolejnych lat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Treku (@trekudesign)

Produkty

Kolekcja Aura dla Treku

Kolekcja Aura została pomyślana jako program mebli do konfiguracji głównie kredensów i mebli do pomieszczeń mieszkalnych/jadalni. Jego wzornictwo inspirowane jest minionymi czasami i znajduje się pod wpływem kultury wzorniczej krajów skandynawskich, którym udało się połączyć tradycję i naturalność z dużą dawką nowoczesności. Rezultat: kolekcja pełna wspomnień, która roztacza wokół siebie bardzo nowoczesną aurę. Metalowe nóżki, zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji, wzmacniają ten retro/współczesny wizerunek. Szczególne znaczenie mają wybrane wykończenia: drewno orzechowe i dębowe o naturalnym wykończeniu oraz lakiery, które doskonale łączą się z drewnem.

Designer
Angel Marti/ Enrique del Amo

Firma
Treku

Pobierz
Informacje techniczne Aura Collection (en)

Powiązane postySend this to a friend