Gdzie znajdziesz najlepszy hiszpański design w Mediolanie ?

Najlepszy Hiszpanski Design W Mediolanie

Gdzie znajdziesz najlepszy hiszpański design w Mediolanie ?

Za kilka godzin Salone del Mobile otworzy swoje designerskie wrota… już po raz 56 !!! To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które przyciąga uwagę doceniających dobre wzornictwo z całego świata. Setki firm przedstawiają nowości, organizują eventy w całym mieście podczas 7 magicznych dni i nocy….

Ekspozycja Inpired in Barcelona In & Out

W tym roku, hiszpańscy twórcy designu tworzą razem dosyć dużą reprezentację, a my, poza stoiskami dziesiątek hiszpańskich firm, polecamy wystawę zatytułowaną INSPIRED in BARCELONA : IN & OUT, w PALAZZIO ISIMBARDI, Corso Monforte , 35, której celem jest przybliżenie odwiedzającym informacji o designie katalońskim który jest racją bytu BarcelonaConcept w Polsce.

Viccarbe 783x1024Wszystkim tym osobom, które nas znają i tym którzy jeszcze nas nie znają :), przypominam, że od 4 lat dumnie promujemy barceloński lifestyle i twórczość hiszpańskich projektantów na rynku polskim , a rok temu nasza oferta poszerzyła się o kolejne firmy  z Kraju Basków a teraz również poszerza się o projekty z Walencji…

Hiszpański design to nasza pasja, tak… 🙂  i z przyjemnością podzielimy się nią z Wami w nowopowstałym showroomie BarcelonaConcept w Katowicach, ul.Budowlana 12. Czytajcie tutaj.

Jednak dziś na blogu dokładna informacja, gdzie  znajdziecie głównych przedstawicieli hiszpańskiego designu podczas  Milan Design Week.

Mamy szczerą nadzieję, że ta informacja Wam się przyda 😉

Treku

Viccarbe 1

C8PSbpYUIAAcCEo

Ondarreta 1

Bd

Mobles

Santa

Gan

Powiązane posty

Bez komentarza

Sorry, the comment form is closed at this time.

Send this to a friend