Hiszpańskie produkty w najlepszym polskim towarzystwie…

Hiszpańskie produkty w najlepszym polskim towarzystwie…

W Poznaniu, na ul. Wszystkich Świętych 4a, w historycznych wnętrzach Stolarni Józefa Zeylanda, otworzył drzwi nowy Concept Store a mianowicie wieloletni polski producent mebli, ikona polskiego designu Swarzędz Home stworzył,  iście designerskie miejsce, gdzie dumnie wystawia swoje piękne i rzetelnie wykonane meble wraz z dodatkami, meblami , lampami europejskich firm, przede wszystkim kilku firm hiszpańskich.

Concept Swarzedz Home 1

Firmy takie jak Joquer, Omellete, Rs Barcelona, Ondarreta czy Mobles 114 kompletują się wspaniale w polskim towarzystwie i cały Concept, to sprytne połączenie wzornictwa z dwóch odległych od siebie krajów, budzi zachwyt wśród pierwszych odwiedzających to nowe miejsce na mapie Poznania City.

 

Showroom Swarzedz Home

 

W wolnej chwili zajrzyjcie tam koniecznie i  wypróbujcie jedną  z najbardziej wygodnych kanap jakie w ogóle istnieją na rynku. Kanapa TIME projektanta Mario Ruiza z firmy Joquer Barcelona !!

źródło: http://swarzedzhome.pl

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacjiDLA ARCHITEKTÓW PODRÓŻNIKÓW!

Mini przewodnik po nieznanej wpółczesnej Barcelonie!
Zapisz się do naszego newslettera teraz i pobierz GRATIS mini przewodnik

barcelonaconcept-guide
envelope
envelope


Powiązane posty

Bez komentarza

Zostaw komentarz

Send this to a friend