Mobles 114

Mobles 114

O Mobles114

Założona w 1973 roku przez JM Massana, JM Tremoleda i M Ferrer. Numer 114, ul. Enric Granados w dzielnicy Eixample w Barcelonie był pierwszym domem dla Mobles 114 i dał początek jego nazwie.

Od samego początku Mobles 114 była firmą projektowo-produkcyjną, produkującą pierwsze elementy zaprojektowane przez założycieli w tym samym czasie, co inni projektanci w katalogu.

Pragnąc eksportować, Mobles 114 nie potrzebował dużo czasu, aby stać się firmą, którą jest dzisiaj: producentem mebli, który oferuje, wspiera i promuje długotrwałe, atrakcyjne, ale praktyczne wzornictwo na całym świecie.

W ciągu swojej historii, z firmą współpracowali wybitni projektanci, architekci i artyści, tacy jak np: Isamo Noguchi, Enzo Mari, Oscar Tusquets, Álvaro Siza i Javier Mariscal, i wiele innych.

Naszą misją jest tworzenie produktów, które poprawiają jakość miejsc publicznych i domów dzięki unikalnym, ponadczasowym wzorom.

Od momentu powstania firmy Mobles 114 przyczynił się do poprawy jakości miejsc, w których mieszkamy. Ten wkład, a także nasze zaangażowanie w tworzenie produktów w naszym katalogu, przyniosły firmie wielkie uznanie w całej jej historii, takie jak National Design Award w 2001 roku (Hiszpania).

 

Filozofia

Naszym celem jest tworzenie więzi z osobami korzystającymi z naszych produktów oraz dzielenie się doświadczeniami oferowanymi przez dobrze zaprojektowane meble i przedmioty. Wierzymy w produkty inspirujące historie, wnoszące wartości artystyczne i kulturowe. Opowiadamy się zarówno za nowoczesnością, jak i tradycją: nowoczesnością w nowych wzorach i tradycją w odtwarzaniu mebli i przedmiotów wchodzących w skład naszej kolekcji Classic. Zobowiązujemy się do poprawy jakości życia ludzi i ochrony środowiska, a także przyczyniamy się do tego, produkując ponadczasowe meble, które wytrzymują upływ czasu: gustowne, dyskretne i pozbawione mody.

 

Stronie internetowej

Mobles 114

Projekty

Send this to a friend