Mobles 114

mobles114

Historia

Założona w 1973 roku przez JM Massana, JM Tremoleda i M Ferrer. Numer 114, ul. Enric Granados w dzielnicy Eixample w Barcelonie był pierwszym domem dla Mobles 114 i dał początek jego nazwie.

 

Od samego początku Mobles 114 była firmą projektowo-produkcyjną, produkującą pierwsze elementy zaprojektowane przez założycieli w tym samym czasie, co inni projektanci w katalogu.

Pragnąc eksportować, Mobles 114 nie potrzebował dużo czasu, aby stać się firmą, którą jest dzisiaj: producentem mebli, który oferuje, wspiera i promuje długotrwałe, atrakcyjne, ale praktyczne wzornictwo na całym świecie.

 

W ciągu swojej historii, z firmą współpracowali wybitni projektanci, architekci i artyści, tacy jak np: Isamo Noguchi, Enzo Mari, Oscar Tusquets, Álvaro Siza i Javier Mariscal, i wiele innych.

 

Naszą misją jest tworzenie produktów, które poprawiają jakość miejsc publicznych i domów dzięki unikalnym, ponadczasowym wzorom.

Od momentu powstania firmy Mobles 114 przyczynił się do poprawy jakości miejsc, w których mieszkamy. Ten wkład, a także nasze zaangażowanie w tworzenie produktów w naszym katalogu, przyniosły firmie wielkie uznanie w całej jej historii, takie jak National Design Award w 2001 roku (Hiszpania).

 

Stronie internetowej

Mobles 114