Na czym polega nasza misja – BarcelonaConcept Agency
15192
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15192,bridge-core-3.1.2,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-18.0.9.1557831070,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,essb-8.3,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Nasza Misja

Łączymy ze sobą kulturę, tradycję, design i biznes. Nasze strefy działań to Polska i Hiszpania.

Na czym polega nasza misja

Reprezentujemy Najlepszy Design z Hiszpanii

Reprezentujemy najlepsze firmy designerskie z Hiszpanii, co daje nam gwarancję satysfakcji naszych odbiorców w Polsce.

Uczestniczymy podczas realizacji projektów wystroju wnętrz

Dzięki szerokiej ofercie rozwiązań naszych producentów , występujemy we wszystkich możliwych rodzajach projektów architektonicznych.

Współracujemy z urbanistami i architektami krajobrazu

Interesuje nas również krajobraz w miastach, dlatego dążymy do ulepszania przestrzeni urbanistycznej oferując najnowsze rozwiązania techniczne w oświetleniu i meblach miejskich.

Jakość podczas wszystkich etapów produkcyjnych.

Produkcja naszych firm, znajduje się w Hiszpanii lub w Europie, to często produkcja lokalna. Wiele w naszych produktów posiada gwarancje na 5 lat, certyfikacje takie jak EcoDesign, Bifma, FSC itd. To świadczy o naszym całkowitym zaangażowaniu w polepszenie i ochronę środowiska.

Jesteśmy pomocni kiedy klient tego wymaga

Zaufanie naszych partnerów to podstawa działań. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie wspólne przedsięwzięcia i dążymy do tego, aby zakończyły się one sukcesem dla obu stron.

Szkolenia i konsulting w hiszpańskim designie

Z przyjemnością opowiemy o hiszpańskich projektantach o ich inspiracjach, o historii powstałym produktów, wszędzie tam, gdzie nastąpi ku temu okazja…

Hiszpański Design to nasza racja bytu.

Poznajmy wspólnie hiszpański design

Aby przybliżyć polskim partnerom Hiszpanię od strony designu, nic lepszego jak wspólny pobyt w Barcelonie, w Baskonii lub w Walencji. To właśnie tutaj odkrywamy małe designerskie detale, czasami możliwe do zauważenia tylko na miejscu…

Ambasadorzy Hiszpańskiego Designu w Polsce to My

Ze względu na nasze duże zaangażowanie w promocję hiszpańskiego designu w Polsce, zostaliśmy mianowani Ambasadorem Hiszpańskiego Designu w Polsce przez Stowarzyszenie Producentów RED z Hiszpanii.

Send this to a friend