Nowe krzesło Quadra autorstwa Mario Ferrariniego dla Viccarbe

viccarbe-quadra-mario-ferrarini-barcelonaconcept_1

Nowe krzesło Quadra autorstwa Mario Ferrariniego dla Viccarbe

Quadra to pierwszy projekt Mario Ferrarini dla hiszpańskiej firmy Viccarbe i został oficjalnie zaprezentowany podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Meblowych w Mediolanie. Krzesło o wyrafinowanej i lekkiej estetyce jest wyraźnym odzwierciedleniem twórczego wszechświata włoskiego projektanta, ze spójnymi, zrównoważonymi projektami i siłą wynikającą z formalnej prostoty propozycji.

Konstrukcja krzesła składa się z dwóch skalibrowanych profili stalowych, lakierowanych termoutwardzalnym poliestrem w kolorze białym lub czarnym oraz siedziska ze sklejki z zakrzywionego dębu, polerowanego w wykończeniach kolekcji Viccarbe.

„Kształt jego metalicznej struktury jest wyraźnym hołdem dla elegancji  i doskonałości  w dziedzinie architektury”, wyjaśnia firma założona przez Víctora Carrasco.

Bez żadnej śruby w zasięgu wzroku, nowy projekt Ferrarini oferuje solidność siedziska przygotowanego do intensywnego użytkowania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla projektów, które wymagają dużej funkcjonalności i trwałości (przestrzenie edukacyjne, kawiarnie, sale konferencyjne, domy…). Ponadto może być sztaplowane do dziesięciu jednostek, co zmniejsza powierzchnię magazynową, gdy nie jest używane.

 

 

 

Wymiary ogólne: 55 x 50 x wys. pleców 78 cm. Wysokość siedziska: 46 cm.

viccarbe-quadra-mario-ferrarini-barcelonaconcept_12

https://www.viccarbe.com/model/quadra-chair/

Powiązane posty

Bez komentarza

Sorry, the comment form is closed at this time.

Send this to a friend