Nowy Showroom pełen Hiszpańskiego Designu w Katowicach !

showroom barcelonaconcept Katowice

Nowy Showroom pełen Hiszpańskiego Designu w Katowicach !

Dla fanów hiszpańskiego designu, mamy wspaniałe wieści, a mianowicie w Katowicach powstaje pierwszy w Polsce Showroom z Najlepszym Wzornictwem z Hiszpanii

W ponad stumetrowej przestrzeni pełnej najciekawszych projektów designu z półwyspu iberyjskiego znajdziecie oświetlenie Santa&Cole, Parachilna

Showroom BarcelonaConcept

Nowoczesne meble w stylu czysto skandynawskim z firm Treku oraz Ondarreta i Aridi.

Showroom BarcelonaConcept

Eksluzywne meble i luksusowe lampy wykonane przez Jaime Hayona czy Konstantyna Grcicica dla Bd Barcelona i Parachilna, wygodne kanapy z firmy Joquer, wieszaki, hokery oraz krzesła ogrodowe z firmy Mobles 114.

Showroom Barcelona Concept

Dodatkowo, wszyscy lubiący klasykę, oraz design nieprzemijający w czasie, znajdą w showroomie kilka perełek wzornictwa oraz ikon designu z lat 50-60-70.

Każda lampa czy mebel znajdujący się w showroomie, posiadają swoją własną historię, silny argument projektanta dlaczego tak a nie inaczej…

Showroom Barcelona Concept

Bez zwątpienia,  hiszpański design jest funkcjonalny, czasami minimalistyczny a niektóre propozycje są ekstrawaganckie dla wymagających czegoś wyjątkowego i innego.

Showroom Barcelona Concept

W zeszły piątek, 3 marca odbyła się inauguracja otwarcia showroomu w towarzystwie przyjaciół Barcelona Concept oraz przyjaciół T3 Atelier.

Cieszymy się bardzo że wśród gości pojawiły się nowe twarze, nowi architekci, którzy szukają inspiracji do swoich projektów i którzy mamy nadzieję, staną się fanami hiszpańskiego wzornictwa tak jak i my.

#showroom barcelonaconcept

Imprezę wzbogacił smaczny , hiszpański poczęstunek z dawką najlepszego wina oraz muzyka „in live” w wykonaniu Vertical Trio z Wrocławia, którego liderem jest Martin Złotnicki.

#showroombarcelonaconcept

Dodatkowo, podczas imprezy goście mieli możliwość zapoznać się z nową usługą jaką oferuje nasz partner T3 Atelier na Śląsku i w Krakowie, a mianowicie chodzi o Virtual Reality, czyli niesamowitą możliwość poczucia się realnie w umeblowanym domu, poruszając się w nim wirtualnie.

Showroom BarcelonaConcept

Jeśli pragniesz poszerzyć Twoje horyzonty designerskie oraz nudzi Cię monotonia dotychczasowych propozycji do wystroju wnętrz oraz doceniasz dobre wzornictwo i perfekcyjne wykonanie, koniecznie odwiedź nas pod adresem:

 

T3 Atelier

ul. Budowlana 12, Katowice – telf. +48 32 203 93 84

Zapraszamy !

 
DLA ARCHITEKTÓW PODRÓŻNIKÓW !

Mini przewodnik po nieznanej wpółczesnej Barcelonie!
Zapisz się do naszego newslettera teraz i pobierz GRATIS mini przewodnik

barcelonaconcept-guide
envelope
envelope
Bez komentarza

Zostaw komentarz

Send this to a friend