Ondarreta

Ondarreta
Ondarreta

Manifest z Ondarreta :

Tworzymy meble, które zbliżają ludzi, tworzą więzi i wzmacniają relacje. Chcemy tworzyć chwile połączenia, nadawać życie nowym przestrzeniom i wzbogacać stare miejsca. Chcemy, aby spotkania były bardziej urokliwe, a zebrania bardziej komfortowe.

Chcemy służyć pomocą tym, którzy piszą wiersze, projektują plakaty, wysyłają maile, cieszą się obiadem, kontemplują sztukę lub grają na instrumencie.

Jesteśmy córkami i wnuczkami stolarzy. Robimy meble we współczesnym świecie, co wymaga od nas ponownego jego odczytania w kategoriach tradycji i innowacji. Każda nasza kolekcja jest wyrazem głębokiego szacunku dla tego, co dla nas najważniejsze: ponad czterdziestoletniego dziedzictwa rzemieślniczego i chęci ewoluowania w celu zachowania żywego stylu i równowagi między tym, co funkcjonalne i piękne, między tym, co wykonane ręcznie i tym, co zaawansowane technologicznie. To jest to, co sprawia, że wstajemy każdego ranka i co sprawia, że jesteśmy na nogach, w ruchu, stawiając czoła wyzwaniom i wymyślając na nowo naszą firmę, z myślą wyłącznie o przekazaniu tego entuzjazmu naszym klientom, będącego owocem nieustającej pasji, którą wkładamy w tworzenie naszych produktów.

Połączyć się, kontynuować , wytrwać.

Lubimy naszą pracę. Lubimy wdrażać i dzielić się nowymi perspektywami, wielkimi marzeniami i dobrymi pomysłami, które pojawiają się wraz z każdym nowym członkiem, który dołącza do naszej rodziny.

Dla naszej sztuki i naszych klientów nie ustajemy w działaniu.

Send this to a friend