BD Barcelona dla nowej restauracji Baobab w Walencji

O tym projekcie

Czyste formy i poszukiwanie nowych były regułą w projekcie nowej restauracji Baobab w Walencji: wyrafinowana przestrzeń z olśniewającą i kosmopolityczną atmosferą, która przenosi Cię z serca Hiszpanii do najbardziej międzynarodowych miast świata.

Zainaugurowany lokal w dniu 18 września 2018 r. i znajdujący się w centrum Walencji, na Gran Vía Marqués del Turia 73, Baobab jest wynikiem współpracy szefów kuchni Raúla Aleixandre’a i Luisa Pellicera de Castellví, znanych ze swojej kuchni “rynkowej” wykorzystującej świeże składniki, które są codziennie otrzymywane od wybranych lokalnych dostawców.

Projekt przestrzeni, zaprojektowany przez architektów Sergio Adelantado i Sarę López Blanco, charakteryzuje się centralnym barem, który otacza otwartą kuchnię, marmurowymi stołami, krzesłami tapicerowanymi kolorową tkaniną oraz dużymi oknami a przy nich , niskimi siedzeniami, z widokiem na ruchliwą ulicę miasta.

Dominującym kolorem jest czerń, ogrzewana bladoróżowymi aksamitnymi zasłonami, jasnymi drewnianymi podłogami, fototapetami, złotymi detalami i spektakularnymi lampami Olvidada BD de Barcelona.

Data
Kategoria
Bd Barcelona, Kontrakt, Oświetlenie, Restauracje, Wnętrza



Send this to a friend