HudCo Coworking Space – Nowy Jork

O tym projekcie

Otwarty w maju 2017 roku, HudCo rozpoczął działalność jako wspólna przestrzeń coworkingowa i wellness o powierzchni 2 200 metrów kwadratowych z 11 biurkami, salą konferencyjną i przestrzenią wypoczynkową oraz studiem do pilates i fizjoterapii.  W marcu 2019 roku firma otworzyła swoją nowo wyremontowaną przestrzeń,  obecnie

8 850 metrów kwadratowych dawnej przestrzeni industrialnej, w tym dodatkowych prywatnych przestrzeni, pokoi konferencyjnych i cichych pokoi do rozmów i karmiących mam, a także pełną kuchnię, szafki, bibliotekę, budki telefoniczne i wiele więcej.

Nowy obiekt wymagał, aby każdy detal i meble były zgodne z misją HudCo, która zakłada komfortowe połączenie pracy, życia i dobrego samopoczucia w jednej przestrzeni. Projektanci wnętrz wybrali do tego celu kolekcje Aleta i Burin firmy Viccarbe. To przemyślane miejsce pracy, z otwartymi przestrzeniami wspólnymi, naturalnym światłem i meblami, które pasują do jego swobodnego i wszechstronnego bycia.

Dyrekcja artystyczna

Christina Michelle Interiors

Lokalizacja

HudCo Coworking Space, New York

Fotografia

Ball & Albanese

Produkty

Taboret Aleta od Jaime Hayona

Taboret tapicerowany zaprojektowany przez Jaime Hayon o przyjaznym i komfortowym wyglądzie, przeznaczony do przestrzeni współpracy, restauracji i mieszkań. Projektant stworzył ikoniczną sylwetkę kolekcji Aleta inspirując się fizjonomią rekinów. Elegancki i zgrabny taboret, który wnosi charakter do każdego pomieszczenia.

Aleta dostępna jest w wielu wykończeniach tapicerki, podstawach oraz z opcją dodania podłokietników, co poszerza jej możliwości. Dostępne są również pasujące krzesła i fotele.

Krzesło Aleta od Jaime Hayona

Tapicerowane krzesło o przyjaznym i komfortowym wyglądzie, przeznaczone do miejsc do pracy grupowej, przestrzeni publicznych, restauracji i miejsc użytku prywatnego. Jego projektant Jaime Hayon stworzył ikoniczną sylwetkę kolekcji Aleta inspirując się fizjonomią rekina. To eleganckie krzesło, które wspiera użytkownika, dodając charakteru każdemu pomieszczeniu.

Aleta dostępna jest w wielu wykończeniach tapicerki oraz z możliwością dodania podłokietników. Dostępnych jest również wiele podstaw do krzesła tapicerowanego, co poszerza jego możliwości.

Stół Burin od Patrycji Urquioli

Rzeźbiarski designerski stół pomyślany dla przestrzeni  domów, biur i przestrzeni do współpracy. Zaprojektowana przez Patricię Urquiolę sylwetka stołu Burin oddaje hołd tradycyjnym narzędziom do rzeźbienia w drewnie. Ze stołem Burin możesz łączyć różne wykończenia, wysokości i wymiary podstawy i blatu, dostosowując się do wymagań estetycznych każdej przestrzeni.

Stół Patricia Urquiola zawiera opcję zintegrowanej elektryfikacji, dzięki czemu ten designerski stół jest fantastycznym rozwiązaniem do sal konferencyjnych. Burin jest dostępny do użytku na zewnątrz, dostosowując swoje materiały i systemy elektryfikacji do tej scenerii.

Data
Kategoria
Biura, KontraktSend this to a friend