Margot House Barcelona (Spain)

O tym projekcie

Hotel butikowy w stylu hiszpańskim

Hotel butikowy Margot to ciepłe i komfortowe wygodne miejsce do odpoczynku po zwiedzaniu miasta. Z kameralną atmosferą, abyś poczuł się jak w domu. Hotel znajduje się w emblematycznym miejscu Barcelony – Paseo de Gracia numer 46.

Pokoje w stylu hiszpańskim

Z zaledwie 9 pokojami w stylu hiszpańskim  dla ciebie, abyś znalazł rodzinną i spokojną atmosferę jakiej szukałeś, ten mały hotel przedstawia doskonale styl hiszpańskiego wnętrza, dzięki swemu oświetleniu . Znajdziesz tutaj takie ikony hiszpańskiego designu jakimi są lampy Cirio , Moragas, TMM, Cestita,  Tripode od Santa&Cole.

Autentyczna oaza prywatności i spokój w sercu Barcelony. Rozkoszuj się dobrą książką, z ulubionym napojem lub miłą kawą z uprzywilejowanym widokiem na Paseo de Gracia.

Kuchnia wspólna w stylu hiszpańskim

Miejsce zaprojektowane z elegancją i ciepłem abyś poczuł się jak w domu. Nad blatem kuchni przyświetlają lampki M64 projektu Miguela Milá, znanego hiszpańskiego projektanta mebli i lamp.

W kuchni nad stołem świecą lampy Nagoya.

W salonie można cieszyć się kameralną i cichą przestrzenią, w której można się zrelaksować, poczytać książkę lub wypić drinka.

Tutaj znajdziesz całą prywatność, której szukasz,by spędzić swój wolny czas tak, jak tego pragniesz .

 

Data
Kategoria
Hotele, Kontrakt, Santa&Cole, WnętrzaSend this to a friend