Piękno geometrii

O tym projekcie

W tym tygodniu przedstawiamy nieruchomość mieszkalną w Attyce, w Grecji. Prywatny dom, który bawi się geometrycznymi bryłami fasady i uprzejmymi kształtami wnętrz. Wyjątkowy projekt, który łączy naturalne materiały z meblami Viccarbe, dodając śródziemnomorskich wibracji do codziennego życia.

W salonie kluczową rolę odgrywają elementy drewniane. Meble z kolekcji Levitt, projektu Ludovica & Roberto Palomba oraz Ace, projektu Jean-Marie Massaud, ubierają przestrzeń i zapewniają komfort.

W salonie kluczową rolę odgrywają elementy drewniane. Meble z kolekcji Levitt, projektu Ludovica & Roberto Palomba oraz Ace, projektu Jean-Marie Massaud, ubierają przestrzeń i zapewniają komfort.

 

Sercem domu jest kuchnia. To przyjazne, ponadczasowe i zachęcające miejsce do przyjmowania i witania gości.

Wokół wyspy z białego marmuru goście mogą zasiąść na stołkach Aleta, zaprojektowanych przez Jaime Hayon. Dynamizm i funkcjonalność zostały zaserwowane.

 

Architekci

A&M Architekci

Wnętrza

Sonia Savurdic i Maria Mantikou

Zdjęcia

Yiannis Liontis

Produkty

Levitt sofa od Ludovica + Roberto Palomba

Sugestywna, wyważona i nieoczekiwana. Levitt to wygodna sofa zaprojektowana tak, aby można ją było obserwować pod każdym kątem. Jest to niewątpliwa zaleta w przypadku projektów komercyjnych lub handlowych, a także znak rozpoznawczy pracy Ludovicy i Roberto Palomby w kolekcji Viccarbe.

Mając na celu bycie tak uniwersalną, jak wymaga tego użytkownik, sofa Levitt oferuje możliwość dodawania modułów, aby dostosować się do wszelkich specyficznych potrzeb przestrzeni. Modułowa sofa bez surowości, z dokładną dawką osobowości i płynnymi formami, które rozmawiają z każdym, kto w nich usiądzie.

Ace od Jean-Marie Massaud

Elegancki i nowoczesny fotel z wysokim oparciem i relaksującym designem, który sprawia, że nadaje się do domów, instalacji publicznych, spotkań, przestrzeni współpracy, hoteli i biur.

Ace jest dostępny w wersji z podłokietnikami lub bez, z metalową lub drewnianą konstrukcją oraz z wieloma wykończeniami tapicerki, które można łączyć na wiele sposobów zarówno na siedzisku i oparciu, jak i na suwaku oraz podstawie. Wszechstronny fotel o niezwykłej wygodzie, w którym można się zrelaksować po długim dniu.

Znajdź najlepszy fotel dla swojego projektu za pomocą naszego konfiguratora.

Aleta od Jaime Hayon

Tapicerowane krzesło o przyjaznym i komfortowym wyglądzie, przeznaczone do miejsc pracy grupowej, przestrzeni publicznych, restauracji i użytku prywatnego. Jego projektant Jaime Hayon stworzył ikoniczną sylwetkę Aleta inspirując się fizjonomią rekina. Eleganckie krzesło, które wspiera użytkownika, dodając charakteru każdemu pomieszczeniu.

Aleta dostępna jest w wielu wykończeniach tapicerki oraz z możliwością dodania podłokietników. Dostępnych jest również wiele podstaw do krzesła tapicerowanego, co poszerza jego możliwości.

Data
Kategoria
Domy prywatne, WnętrzaSend this to a friend