Regus Coworking Spice Penang – Malezja

O tym projekcie

Projektując miejsce coworkingowe Regus Spice Penang w Malezji, klient chciał stworzyć dynamiczne miejsce pracy, mające na celu zjednoczenie biznesowej społeczności miasta. Wyzwaniem było pokazanie i przekazanie historii o barwnej naturze wyspy Penang oraz wprowadzenie świeżej, zabawnej i komfortowej atmosfery dzięki wszechstronnym meblom do współpracy  firmy Viccarbe.

 

Dyrekcja kreatywna

D&P Associate

Lokalizacja

Malezja

Produkty

Krzesło  Klip od Víctora Carrasco

Funkcjonalne krzesło zaprojektowane przez Víctora Carrasco, idealne do użytku w centrach edukacyjnych, miejscach pracy, jadalniach, restauracjach, bibliotekach i salach konferencyjnych.

Krzesło Klip pozwala na nieskończoną ilość kombinacji podstaw i siedzisk, zarówno tapicerowanych, jak i z polerowanego lub lakierowanego drewna. Możliwość sztaplowania do 10 sztuk ułatwia zastosowanie w ograniczonych przestrzeniach. Istnieje również możliwość dodania metalowych ramion lub ramion tapicerowanych skórą lub ekoskórą, a także opcja zintegrowanego tabletu do pisania.

Stół  Maarten od Víctora Carrasco

System stołów oparty jest na technicznym, minimalistycznym rozwiązaniu nóg, które nie wymagają oddzielnej ramy i mogą być mocowane bezpośrednio do blatu stołu.

Brak ramy  i grubość blatu wynosząca zaledwie 5 mm sprawiają, że stół zyskuje wizualną lekkość.

Ten innowacyjny system umożliwia nieskończoną ilość zastosowań, wykończeń i formatów.

Pufa Season od Piera Lissoni

Wygodna i wszechstronna pufa, zaprojektowana przez Piera Lissoni, jest idealna do przestrzeni roboczych, biur, hoteli i centrów edukacyjnych, które poszukują nowoczesnego akcentu dla swojej przestrzeni. Pufa season może być używana jako podnóżek lub jako niezależne siedzisko dla gości. Pufa może posiadać ukryte kółka, możliwość elektryfikacji oraz uchwyt ułatwiający jej transport.

Z zabawnym charakterem i przyjaznym designem, pufa Season ma wiele zastosowan w domu i miejscu pracy. Na wysokości nóżek znajduje się tkanina techniczna o wysokiej odporności, która zapobiega powstawaniu śladów i zarysowań.

 

Ławka Trestle od Johna Pawson

Modułowa ławka do współpracy, zaprojektowana przez Johna Pawsona, umożliwia tworzenie wielu kompozycji i pozwala wygodnie usiąść wielu użytkownikom. Idealna na spotkania w domu, w restauracji, na lotnisku lub w biurze. Z nogami z litego dębu, siedzisko może być dębowe lub tapicerowane w wykończeniu gładkim lub wyściełanym, dostępne w dowolnej tkaninie i skórze z naszej kolekcji. Połącz go z pasującym modułowym stołem Trestle, aby uzyskać zrównoważoną i zharmonizowaną estetykę w każdej przestrzeni do współpracy.

Data
Kategoria
Biura, KontraktSend this to a friend