Spaces Coworking Chamchuri – Tajlandia

O tym projekcie

Chamchuri Square, zlokalizowany w Bangkoku w Tajlandii, to 24-piętrowy wieżowiec, w którym przewidziano miejsca do pracy grupowej i prywatnej, a także miejsca do wypoczynku, spożywania posiłków i relaksu.

Zespół projektowy pracował nad wkomponowaniem zieleni w przestrzeń, zwiększając w ten sposób dobre samopoczucie odwiedzających. Wyrafinowany projekt Spaces Chamchuri Square sprawia, że jest to wszechstronne i przyjazne miejsce pracy, ułatwiające nawiązywanie nowych kontaktów i współpracy.

Dyrekcja artystyczna

D&P Associate

Lokalizacja

Bangkok, Tajlandia

Produkty

Krzesło  Maarten od Víctora Carrasco

Tapicerowane, designerskie krzesło dla gości, idealne do biur, przestrzeni roboczych, restauracji i domów. Gładkie kontury sylwetki odpowiednio obejmują plecy, zapewniając długotrwały komfort. Uniwersalne krzesło o przyjemnej estetyce, które nada charakteru każdemu pomieszczeniu.

Krzesło Maarten jest dostępne w różnych tapicerowanych wykończeniach i z różnymi podstawami, niektóre sztaplowane, a niektóre obrotowe. W opcji drewniane, metalowe lub tapicerowane podłokietniki oraz zintegrowane ramię do tabletu.

Krzesło  Klip od Víctora Carrasco

Funkcjonalne krzesło zaprojektowane przez Víctora Carrasco, idealne do użytku w centrach edukacyjnych, miejscach pracy, jadalniach, restauracjach, bibliotekach i salach konferencyjnych.

Krzesło Klip pozwala na nieskończoną ilość kombinacji podstaw i siedzisk, zarówno tapicerowanych, jak i z polerowanego lub lakierowanego drewna. Możliwość sztaplowania do 10 sztuk ułatwia zastosowanie w ograniczonych przestrzeniach. Istnieje również możliwość dodania metalowych ramion lub ramion tapicerowanych skórą lub ekoskórą, a także opcja zintegrowanego tabletu do pisania.

Hoker Klip od Víctora Carrasco

Trwały, niedrogi i wszechstronny stołek, dostępny w szerokiej gamie wykończeń, podstaw i kolorów. Klip jest idealnym stołkiem do projektów kontraktowych, bibliotek, sal konferencyjnych, jadalni i restauracji. Jego siedzisko jest dostępne w wersji drewnianej lub tapicerowanej, a podstawa jest dostępna w dwóch wysokościach (lady i baru), a niektóre z nich można sztaplować. Opcjonalnie lakierowane ramiona z rur stalowych.

Ławka Trestle od Johna Pawson

Modułowa ławka do współpracy, zaprojektowana przez Johna Pawsona, umożliwia tworzenie wielu kompozycji i pozwala wygodnie usiąść wielu użytkownikom. Idealna na spotkania w domu, w restauracji, na lotnisku lub w biurze. Z nogami z litego dębu, siedzisko może być dębowe lub tapicerowane w wykończeniu gładkim lub wyściełanym, dostępne w dowolnej tkaninie i skórze z naszej kolekcji. Połącz go z pasującym modułowym stołem Trestle, aby uzyskać zrównoważoną i zharmonizowaną estetykę w każdej przestrzeni do współpracy.

Data
Kategoria
Biura, KontraktSend this to a friend