Spaces Wai Yip Street Coworking · Hong Kong

O tym projekcie

Mieszczące się w dawnym centrum przemysłowym w Hong Kongu, w pełni odnowione biuro firmy coworkingowej Spaces wyróżnia znacznie łącząc dawną świetność z nowoczesnym designem, wszystko jest poświęcone zagwarantowaniu najlepszego miejsca do pracy.

Zespół projektantów z D&P Associates stworzył wysoce wydajny projekt o współczesnym wyglądzie, który doskonale komunikuje kulturę firmy Spaces, otwarte i zamknięte przestrzenie coworkingowe oferują malownicze widoki Hongkongu, a ciepła, naturalna paleta barw nadaje wnętrzu wyrafinowaną atmosferę, którą podkreślają meble  Viccarbe.

 

Dyrekcja artystyczna

D&P Associate

Lokalizacja

Hong Kong

Produkty

Taboret Aleta  od Jaime Hayona

Taboret  tapicerowany zaprojektowany przez Jaime Hayon o przyjaznym i komfortowym wyglądzie, przeznaczony do przestrzeni współpracy, restauracji i mieszkań. Projektant stworzył ikoniczną sylwetkę taboretu Aleta inspirując się fizjonomią rekinów. Elegancki i zgrabny hokerk, który wniesie charakter do każdego pomieszczenia.

Aleta dostępna jest w wielu wykończeniach tapicerki, podstawach oraz z opcją dodania podłokietników, co poszerza jej możliwości. Dostępne są również pasujące krzesła i fotele.

Fotel Colubi od RT Design

Kolekcja jedno i dwuosobowych foteli zaprojektowanych w klasycznym stylu Bauhaus. Kompaktowe proporcje zapewniające najwyższy komfort oraz stalowa rama i kalibrowana konstrukcja stalowa malowana proszkowo  wzmocnionym poliestrem w kolorze czarnym lub białym z antypoślizgowymi nakładkami sprawiają, że kolekcja ta odnosi spektakularny sukces.

Fotel Brix od Kensaku Oshiro

Wielofunkcyjny fotel do domu lub biura. Dzięki geometrycznej konstrukcji można zestawiać wiele sztuk tworząc eleganckie konfiguracje w przestrzeniach wspólnych. Jego ramiona w różnych i bardzo zbliżonych do siebie rozmiarach pozwalają na pracę z tabletem  a nawet służą jako stolik z wbudowaną podpórką. Teraz dostępna jest nowa wersja z dwoma cienkimi ramionami do mniejszych przestrzeni.

Konstrukcja z litego drewna pokrytego pianką poliuretanową i włóknem poliestrowym. Kalibrowana konstrukcja stalowa malowana proszkowo, rura stalowa z poliestru wzmocnionego termicznie w kolorze czarnym lub białym z przezroczystymi nakładkami. Końcówki z przezroczystego PP wtryskiwanego. Stolik pomocniczy wykonany jest z malowanej proszkowo płyty MDF w kolorach naszej kolekcji i jest symetryczny, więc może być używany zarówno po prawej, jak i po lewej stronie.

Ławka Trestle od Johna Pawsona

Modułowa ławka do współpracy, zaprojektowana przez Johna Pawsona, umożliwia tworzenie wielu kompozycji i pozwala wygodnie usiąść wielu użytkownikom. Idealna na spotkania w domu, w restauracji, na lotnisku lub w biurze. Z nogami z litego dębu, siedzisko może być dębowe lub tapicerowane w wykończeniu gładkim lub wyściełanym, dostępne w dowolnej tkaninie i skórze z naszej kolekcji. Połącz go z pasującym modułowym stołem Trestle, aby uzyskać zrównoważoną i zharmonizowaną estetykę w każdej przestrzeni do współpracy.

Data
Kategoria
Biura, KontraktSend this to a friend