Tekio w Aüakt Restaurant

O tym projekcie

Restauracja powstaje w Madrycie w dzielnicy Justicia, jest symbolem delikatności , zaprojektowana przez Studio Madryt in Love, projekt szczery i niedoskonały, charakteryzuje się uwodzicielską estetyką.

Restauracja, rozłożona na dwóch piętrach, przepełniona jest nieformalną atmosferą, w której dominują autentyczne szczegóły. Złote tony kontrastują z gołymi ścianami i mnogością naturalnych materiałów, które łączą się z bujną, relaksującą roślinnością. Pokaz uczciwości, w który wkracza również obfite naturalne światło, wnosząc do przestrzeni ciepło.

Okrągła lampa Tekiò, o uderzającej prostocie, jest inspirowana tradycyjną japońską latarnią papierową. Zaprojektowana przez Anthony’ego Dickensa i stworzona przez Santa & Cole’a, Tekiò wyróżnia się jako obiekt współczesny, łączący w sobie przodkowe techniki rękodzielnicze z najnowocześniejszą technologią. Papier washi, wykonany przez ekspertów z Japonii, niuansuje światło z fakturą, miękko i skromnie tworząc miejsca przerwy. Ułożone korespondujące ze sobą lampy Tekiò budują ciepłe i przyjazne środowisko w harmonii z elementami restauracji.

 

 

Dyrekcja kreatywna

Madrid in Love Studio

Zdjęcia

Asier Rua

Produkty

Tekio – Santa&Cole

Tekiò, japońskie słowo oznaczające adaptację, łączy starożytne techniki rzemieślnicze z technologią Warm to Dim LED, która umożliwia kontrolę intensywności i temperatury barwy. Tekiò łączy w sobie tradycję i awangardę w unikalnym i nowoczesnym wzornictwie, z nowoczesnymi strukturami oświetleniowymi starannie ubranymi w ręcznie robiony papier. Liniowe lub okrągłe kształty mogą być tworzone poprzez łączenie różnych modułów.

Data
Kategoria
Restauracje, Santa&ColeSend this to a friend