Viccarbe w Globalne Centrum Innowacji Shiseido – Japonia

O tym projekcie

S/PARK został otwarty w Minato Mirai, w Jokohamie, w kwietniu 2019 roku, jako bezpłatny interaktywny kompleks piękności. S/PARK powstał na 1. i 2. piętrze Globalnego Centrum Innowacji Shiseido pod hasłem “Place to Encounter Inspirations of Beauty”.

Na 1 piętrze znajduje się (1) S/PARK Cafe, gdzie goście mogą delektować się pysznymi i zdrowymi posiłkami stworzonymi we współpracy z Shiseido Parlour, (2) S/PARK Studio, gdzie goście mogą poddać się zabiegiom urody poprzez oryginalne programy oparte na unikalnych metodach, oraz (3) S/PARK Beauty Bar, gdzie naukowcy udzielają porad, a odwiedzający mogą zakupić  kosmetyki, wypróbować produkty i cieszyć się doświadczeniami kosmetycznymi, które są dostępne tylko tutaj.

Na drugim piętrze znajduje się S/PARK Museum, oparte na praktycznych doświadczeniach, w którym zwiedzający mogą nie tylko oglądać wystawy, ale także myśleć o koncepcjach, w które zazwyczaj nie angażujemy się, takich jak “Beauty”, poprzez interaktywne doświadczenia, i poznawać najnowsze technologie unikalne dla tego laboratorium badawczego.

Zwiedzający i badacze zobaczą i poczują inspiracje pięknem poprzez różne doświadczenia i liczniki w treści, a inspiracje te połączą się z przyszłymi innowacjami i tworzeniem nowych wartości.

Dyrekcja kreatywna:

Kaoru Koyama (ORANGE AND PARTNERS)

 

Zaprojektowany:

Oki Sato (nendo)

Produkty

Sistema Bench

Przez LIEVORE ALTHERR MOLINA

Common

Przez NAOTO FUKASAWA

Klip

Przez VÍCTOR CARRASCO

Ryutaro

Przez Víctor Carrasco

Season Pouf

Przez PIERO LISSONI

Data
Kategoria
Design, KontraktSend this to a friend