Viccarbe w Salonie Toyota w Słowacji

O tym projekcie

Warto iść do pracy z przyjemnością i czuć się komfortowo, przyjemnie, wygodnie, ograniczyć stres i hałas, przebywać 8 h w otoczeniu przyjemnych elementów. Dokładnie tak  jak w domu. W pracy spędzamy większość dnia i oczekuje się od nas rzetelności i skuteczności, natomiast fajnie kiedy meble są designerskie a poczucie homy zapewniony.

 

Mimo że w przestrzeni biurowej znajdują się obowiązkowe miejsca na nieformalne spotkania lub miejsca z bardziej zrelaksowaną atmosferą aby odpoczac od rutyny pracy , często dobry projekt nie rozwiąże poważnego problemu, jakim jest akustyka. Na szczescie,  na rynku istnieje wiele produktów, które oferują eliminację hałasu. Ponadto jest kilku entuzjastycznie nastawionych i doświadczonych architektów i projektantów, którzy mogą podjąć bezprecedensowe i skuteczne kroki w celu poprawy parametrów akustycznych bez zwiększania budżetu klienta. Architekci z pracowni @melismichalko.sk doskonale to osiągnęli w projekcie biurowym Toyota.

 

Elementy akustyczne zostały dyskretnie wkomponowane, czując ciepło domu. Kompozytowe meble biurowe z drewna, tapicerowane przegrody biurka, ściany tektoniczne, standardowo tynkowane , sadzenie roślin to właśnie te elementy, które mogą pochłaniać propagację dźwięku. Zasłony są tylko wizualną akustyczną wisienką, która uzupełnia tort – uczucie spokoju i domu.

Kategoria
Biura, KontraktSend this to a friend