Projektowanie wnętrz

Powierzchnie coworkingowe odzwierciedlają naszą śródziemnomorską filozofię propagującą pracę zespołową we wspólnej przestrzeni. Spokojne miejsca, w których można czuć się komfortowo, które stymulują pracę zespołu i zachęcają do współpracy z osobami przedsiębiorczymi i kreatywnymi.

Możesz pracować z dowolnego miejsca, wybierając przestrzenie co-workingowe, które wykorzystują naszą kolekcję uniwersalnych mebli do pracy zespołowej. Różnorodne elementy, które zwiększają produktywność i przyczyniają się do ogólnego dobrego samopoczucia w ich przestrzeniach wspólnego użytku.

To You and Me – stół do ping-ponga i do biura, do domu. Powierzchnia, struktura stołu pozwalają na pełną swobodę gry w tenis stołowy jak i gwarantują jego użyteczność, jako duży stół do jadalni, stół konferencyjny idealnie nadający się do biura. Cały sportowy charakter, jaki nadaje mu siatka, rakietki i piłki, które można sprytnie schować bocznej szuflady pod blatem.

„Jaime, szukamy lampy, prostej, ale przesiąkniętej duchem PARACHILNY: bogate materiały, tradycyjne umiejętności połączone z rzemieślniczym kunsztem i nienagannym wykończeniem. Design- mądry….dbasz o to”.

Ondarreta to  firma rodzinna, która adaptuje się  i przekształca, odpowiadając na potrzeby klienta w zmieniających się czasach oraz otwierając się na nowe możliwości.

Jak wiecie Mobles 114 jest małą firmą z Barcelony z siedzibą w samym centrum tego miasta, to jeden z pierwszych Edytorów designu w Hiszpanii, po BD Barcelona i Santa&Cole z lat 70 tych XX wieku.

Casa Barcelona (stoisko F2 15 w hali F)  służyć ma jako inspiracja do zaprojektowania 70m mieszkania w stylu hiszpańskim zaaranżowanym we współczesne meble z północy Hiszpanii 

Prace artystyczne Javiera Mariscala czynią go jednym z najbardziej kreatywnych i multidyscyplinarnych artystów tego wieku. Wiele prac związanych ze wzornictwem graficznym, projektami  mebli, projektami wnętrz oraz liczne wizualizacje noszą podpis artysty urodzonego w Walencji, który mieszka w Barcelonie od lat 70 – tych.

Lampy industrialne Miguel Mila to kolejna ikona hiszpańskiego designu, która zagości na naszym blogu. Projektant lamp i mebli w stylu industrialnym, które od ponad pół wieku cieszą nasze oko i oświecają nasze mieszkania. Miguel Mila urodził się w Barcelonie w rok 1931 w arystokratycznej rodzinie, i od dziecka miał kontakt…

Antoni Gaudí – kim był? Wizjonerem? Szalonym architektem? Człowiekiem, który zdecydowanie wyprzedzał swoją epokę? Z pewnością był artystą, którego dzieła do dziś nie pozostawiają nikogo obojętnym. Nie ma drugiego tak charakterystycznego projektanta nie tylko w Hiszpanii, ale i na świecie. Gaudíego nie sposób pomylić z nikim innym. Dlatego dziś warto przyjrzeć się…

Dlaczego Salvador Dalí pojawia się na naszym blogu, poza tym oczywiście, że jak wszystko w BarcelonaConcept pochodził z Hiszpanii. Bo jest genialny ? Bo go uwielbiamy? Oczywiście, że tak.

Lata osiemdziesiąte minionego wieku zwane są „rajem dla współczesnych w Hiszpanii. Po tych trudnych latach przemian, miasto staje się miejscem gdzie odradzają się wartości dynamicznych zmian kulturalnych ostatnich lat siedemdziesiątych. W Madrycie zwanym Madrytem poruszenia i w Barcelonie zwanej Barceloną Dizajnu odżywa kreatywność we wszystkich, możliwych zakresach. W tej gorączce…

Konstantin Grcic urodził się w 1965 roku w Monachium, od 1985 roku studiuje Meblarstwo w Parnham College w Londynie a następnie Wzornictwo Przemysłowe (Design przemysłowy) w Royal College of Art., również w Londynie.