Santa&Cole

santa-coleSanta & Cole jest małym, niezależnym i globalnym wydawcą dobrze zaprojektowanych produktów, z korzeniami w Belloch (Barcelona, Hiszpania), dystrybuowanych w ponad 70 krajach, zainteresowanych dobrym współistnieniem społecznym i zdeterminowanych do jego promocji.

 

Od 1985 roku Santa & Cole kwestionuje wzornictwo przemysłowe, sztukę polegającą na zwracaniu uwagi na przedmioty codziennego użytku w celu znalezienia najlepszego doświadczenia użytkowania, a tym samym odzwierciedlenia kultury materialnej. W każdym społeczeństwie, bez względu na to, jak prymitywna jest kultura materialna identyfikująca jednostkę i podnosząca jej ducha na tyle, na ile może to uczynić kultura niematerialna, nawet jeśli często jest ona mniej zrozumiała.

 

Santa & Cole publikuje elementy mebli domowych lub miejskich i oświetlenia, od lamp wewnętrznych po duże latarnie publiczne lub ławki dla przechodniów. Produkujemy również elementy roślinne, drzewa, które są materią żywą, w naszych szkółkach Belloch.

 

I książki, które rysują linie, które są wygodne dla nas wszystkich. Rozproszenie produktów tylko pozorne, ponieważ w rzeczywistości zbiegają się one w tej samej filozofii: nie gromadzić, ale wybierać, nie cieszyć się ilością, ale jakością, nie wystawiać, ale dzielić się.

 

Stronie internetowej

Santa & Cole