Santa&Cole

Santa&Cole

O Santa & Cole

Santa & Cole jest małym, niezależnym i globalnym wydawcą dobrze zaprojektowanych produktów, z korzeniami w Belloch (Barcelona, Hiszpania), dystrybuowanych w ponad 70 krajach, zainteresowanych dobrym współistnieniem społecznym i zdeterminowanych do jego promocji.

Od 1985 roku Santa & Cole kwestionuje wzornictwo przemysłowe, sztukę polegającą na zwracaniu uwagi na przedmioty codziennego użytku w celu znalezienia najlepszego doświadczenia użytkowania, a tym samym odzwierciedlenia kultury materialnej. W każdym społeczeństwie, bez względu na to, jak prymitywna jest kultura materialna identyfikująca jednostkę i podnosząca jej ducha na tyle, na ile może to uczynić kultura niematerialna, nawet jeśli często jest ona mniej zrozumiała.

Santa & Cole publikuje elementy mebli domowych lub miejskich i oświetlenia, od lamp wewnętrznych po duże latarnie publiczne lub ławki dla przechodniów. Produkujemy również elementy roślinne, drzewa, które są materią żywą, w naszych szkółkach Belloch.

I książki, które rysują linie, które są wygodne dla nas wszystkich. Rozproszenie produktów tylko pozorne, ponieważ w rzeczywistości zbiegają się one w tej samej filozofii: nie gromadzić, ale wybierać, nie cieszyć się ilością, ale jakością, nie wystawiać, ale dzielić się.

 

Filozofia

Redagujemy obiekty od 1985 roku, kiedy to firma powstała po raz pierwszy. Koniecznie skromny handel, który jest wyrazem uznania dla twórczego talentu autorów. Starannie dobieramy tylko te projekty, które nas wyróżniają. Nasza kolekcja jest wyraźnie rozpoznawalna w postaci lampy, mebla czy książki. Znalezione obiekty, zaprojektowane obiekty, edytowane obiekty. Dzieła naszych twórców, których autorstwo jest chronione i zarejestrowane.

Nasze jest zapytaniem dotyczącym wzornictwa przemysłowego, sztuki zwracania uwagi na przedmioty codziennego użytku w celu zidentyfikowania ich najlepszego doświadczenia użytkowego, co prowadzi do refleksji nad kulturą materialną. Wszystkie produkty, które redagujemy odpowiadają na pytania lub potrzeby, a każdy z nich stoi za swoją odpowiedzią. Opracowaliśmy katalog łączący klasykę i współczesność z ponad osiemdziesięcioma bardzo zróżnicowanymi twórcami.

Kiedy edytujemy obiekty, dążymy do osiągnięcia estetyki emocji.

 

Stronie internetowej

Santa & Cole

Projekty

Send this to a friend