Sculptures Jeux

Tworzenie przedmiotów do użytku

Scultures Jeux to zabawa z przestrzenią, ożywianie i przekształcanie domu, tworzenie własnych mebli, bycie oryginalnym poprzez wprowadzenie koloru do naszego życia z możliwością zmiany tych mebli każdego dnia.
Dom jest ostoją naszych uczuć, miejscem, w którym przeżywamy emocje z osobami, które kochamy.
Ważna staje się więc przestrzeń, która nas otacza, meble podążają za naszą osobowością, są częścią tego, co chcemy przekazać w codziennym życiu, to komunikowanie się bez słów, ale za pomocą materiałów, kształtów i kolorów.
W sercu przestrzeni człowiek i jego kreatywność, dzięki Sculptures Jeux każdy może wyrazić to, co w nim najlepsze.

Sculptures Jeux jest firmą przyjazną środowisku, która wykorzystuje system fotowoltaiczny do 70% swojej produkcji, wszyscy jej dostawcy płyt i surowców trwałych posiadają certyfikat FSC, powstająca w wyniku spalania biomasa ogrzewa nasze biura i miejsca pracy, a produkcja podlega amerykańskim normom niskiej emisji formaldehydu: wszystkie produkty posiadają certyfikat CARB typu 2 i EPA TSCA title IV.
Meble Sculptures Jeux nie są ograniczone do konkretnej przestrzeni, ale odkrywają się na nowo i wytrzymują próbę czasu: trwałość jest konkretnym znakiem zrównoważonego rozwoju.

Katalog

Meble do przechowywania

Regały

Stoły

Stoliki kawowe

Krzesła

Sekretarz

Dodatki

Meble RTV

Send this to a friend