Treku

Treku
Treku

O Treku

Treku to międzynarodowa marka nowoczesnych mebli założona przez rodzinę Aldabaldetreku w 1947 roku i obecnie zarządzana przez trzecie pokolenie. Firma zawsze znajdowała się w Zarautz, nadmorskim mieście w Kraju Basków, które ma wielką tradycję morską, skąd projektujemy, produkujemy i eksportujemy współczesne meble dla ponad 50 krajów na całym świecie poprzez wybrane portfolio sklepów i profesjonalistów.

 

Filozofia

Produkcja przemysłowa i tradycji rzemieślniczej

Jesteśmy producentami od 1947 roku i specjalizujemy się w produkcji mebli z okleiną drewnianą. Okleina naturalna z odpowiedzialnie zarządzanych lasów (FSC), którą wybieramy i ręcznie manipulujemy w celu zbudowania naszych produktów. Dysponujemy również ścisłą siecią współpracujących ze sobą producentów, którzy uzupełniają nasze możliwości i razem z nimi gwarantujemy najlepszą jakość i serwis naszych produktów.

Naszą ambicją jest tworzenie unikalnych produktów, które pomagają tworzyć osobiste i przyjemne przestrzenie, w których można żyć, w przystępnej cenie. Nasza kolekcja produktów wyróżnia się połączeniem funkcjonalności i formy, zapewniając każdemu obiektowi obecność i delikatność. Obiekty, które rozmywają się pomiędzy granicami nowoczesności i klasyki, elegancji i świeżości.

Pobierz

Katalog Treku

 

Stronie internetowej

Treku

Projekty

Send this to a friend