Viccarbe

viccarbeO Viccarbe

Chociaż korzeni Viccarbe nie da się odnaleźć w konkretnej dacie, są one mocno zakorzenione w głębokiej pasji projektowania. Projekt ten jest owocem wspólnych marzeń i jest opowieścią opartą na przyjaźni, pokorze, nauce i podziwu dla przemysłu meblarskiego.

Víctor Carrasco Berlanga, założyciel Viccarbe, nauczył się projektować i tworzyć w wyniku pragmatycznego podejścia przekazanego mu przez jego dziadka w dzieciństwie.

“Ten projekt jest owocem wspólnego marzenia i jest opowieścią opartą na przyjaźni, pokorze, nauce i podziwu dla przemysłu meblarskiego”

 

FILOZOFIA

Viccarbe jest współczesnym producentem mebli z siedzibą w Beniparrell, małym miasteczku położonym kilka minut drogi od Walencji (Hiszpania).

Naszym celem jest inspirowanie śródziemnomorskich doświadczeń w unikalnych przestrzeniach współpracy, poprzez tworzenie wieloaspektowych, ciepłych i ponadczasowych elementów, idealnych do integracji z wieloma różnymi przestrzeniami (dom, biuro, sale konferencyjne, hotele, restauracje, kawiarnie, lotniska, szkoły, uniwersytety czy biblioteki).

Kolekcja Viccarbe jest wynikiem wieloletniej współpracy z najbardziej prestiżowymi międzynarodowymi projektantami, takimi jak Patricia Urquiola, Jaime Hayon, Piero Lissoni, Jean-Marie Massaud, Lievore Altherr Molina, Naoto Fukasawa, Arik Levy i John Pawson. Wszyscy ci najwięksi projektanci zinterpretowali śródziemnomorski styl życia jako wartość wyróżniającą i przez cały czas trwania procesu tworzenia kierują się najwyższymi standardami jakości.

 

Stronie internetowej

Viccarbe